درباره وبلاگ

این وبلاگ با هدف تقویت فرهنگ اسلام ناب محمدی ایجاد گردیده است
آرشیو وبلاگ
نویسندگان
لینک دوستان
آمار وبلاگ
 • بازدیدهای امروز :
 • بازدیدهای دیروز :
 • كل بازدیدها :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • كل مطالب ارسال شده:
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
نظر سنجی
  بگو همین الان چند تا لعنت بر قاتلین حضرت زهرا(س) و اباعبدلله(ع) می فرستی


پیوندهای روزانه
فال حافظ ...
برچسب
پشتیبانی


فاطمیه و غم حجران یار تاکی 313

مصلحی بدلیل مخالفت رهبر انقلاب با كناره‌گیری‌اش در وزارت اطلاعات ماندنی شد.


دیروز با حکم حیدر مصلحی معاونت برنامه وبودجه وزارت اطلاعات برکنار شد وشخص دیگری جای اورا گرفت.«حسین عبداللهی» که با نظرمستقیم اسفندیار رحیم مشایی درسمت معاونت برنامه وبودجه وزیراطلاعات قرارگرقته بود صبح دیروز درمراسمی وبا دستور وزیر فعلی اطلاعات تودیع شد.


ظهر یکشنبه رئیس دفتر ریاست محترم جمهور شخصیت مشکوک و مرموز رحیم مشایی در سخنرانی خود گفت دستگاه های مسئول ضعف های اطلاعاتی و ارتباطی خود را در خصوص تحولات منطقه جبران کنند.

شب یکشنبه در سایت دولت نوشته شد که ریاست محترم جمهور با استعفا حیدر مصلحی وزیر اطلاعات موافقت کرد و او را مشاور خود در امور اطلاعاتی منصوب کرد.
اما ماجرا ازچه قرار است.شنیده ها از منابع داخل ایران حاکی از آن است که این استعفای ناگهانی نه تنها به خواست وزیر نبوده بلکه فشاری بوده ازسوی رئیس دفتر محموداحمدی نژاد.

در نهایت حیدر مصلحی به امر حکومتی مقام عظمای ولایت در وزارت اطلاعات ماندنی شد.

دو سوال :
وزیر اطلاعات چوب برکناری چه کسی را خورد؟
و سوال بعد چرا بویی از مشایی در این امر است؟

گویا رفته رفته اسفندیار رحیم مشایی درحال تصاحب همه کرسی های قدرت درایران است.
درروزهای آینده باید منتظر اظهار نظرهای جنجالی جالب توجه ازسوی مشایی ومصلحی بود.
رفته رفته نزاع میان طرفداران این چهره خبرساز ومخالفانش پررنگتر خواهد شد.

حاج منصور ارضی در صبح شهادت حضرت زهرا خطاب به احمدی نژاد در خصوص مشایی:
یك زمانی رئیس جمهور می آمدند در هیئت ها و... ولی دیگر پیدایشان نمی شود؛ چرا كه نمی گذارند بیاید هیئت! و این یك بیماری است.
از این شهر به آن شهر می روند و خدمات عمرانی انجام می دهندكه خیلی خوب است و هر كس هم كه مخالفت كند بغض دینی دارد.
حرف ما این است كه این «مَردك» را از دولت بیندازند بیرون. این یك بیمار است و همه را بیمار می كند. راهی كه این میرود به تهِ جهنم است ولی متأسفانه رییس جمهور هم به حرفش گوش می كند.

حاج سعید حدادیان :
• چرا احمدی نژاد به انتقاد علما و مراجع و شخصیت های اصولگرا در خصوص مشایی توجهی نمی كند .
• خدایا اگر مشایی استعفاء نمی دهد و یا احمدی نژاد او را بركنار نمی كند ، سریعتر او را به بهشت ببر ، البته با توجه به مهم بودن حق الناس جای او ته جهنم است .
• حیف وقت علما و روحانیون و شخصیت های سیاسی است كه وقت بگذارند و جواب او صحبت های او را بدهند و با مشایی باید با طنز انتقاد كرد.

دوستان تمام اسناد و منابع و گزارشات لحظه به لحظه از این اتفاق و متن سخنرانی حاج منصور ارضی و سعید حدادیان در ادامه مطلب به همراه تصاویر موجود است.


منبع:حزب الله313 

خبر دوم - پایگاه اطلاع رسانی دولت - یکشنبه شبساعت 24:00 یکشنبه شب - پایگاه اطلاع رسانی دولت هنوز خبر ابقای مصلحی را منتشر نکرده است.
عملکرد جالب خبرگزاری ایرنا. این خبرگزاری تا کنون (24:00) خبری در مورد ابقای مصلحی منتشر نکرده و صرفا خبر خبرگزاری های دیگر (فارس) را به صورت "ادعا" بازتاب داده است. تاکنون ایسنا، مهر، فارس و همه سایت های خبری، خبر ابقای مصلحی را منتشر کرده اند.خلاصه صحبت های این مداح مشهور سعید حدادیان به از نظرتان می گذرد:
• از احمدی نژاد توقع نداشتم كه زحمت های زیادی كشیده و بسیار پركار بوده ولی از مشایی حمایت كند .

• چرا احمدی نژاد به انتقاد علما و مراجع و شخصیت های اصولگرا در خصوص مشایی توجهی نمی كند .

• خدایا اگر مشایی استعفاء نمی دهد و یا احمدی نژاد او را بركنار نمی كند ، سریعتر او را به بهشت ببر ، البته با توجه به مهم بودن حق الناس جای او ته جهنم است .

• حیف وقت علما و روحانیون و شخصیت های سیاسی است كه وقت بگذارند و جواب او صحبت های او را بدهند و با مشایی باید با طنز انتقاد كرد.

• آقای احمدی نژاد تا از بهشت حزب الله اخراج نشدی سریع تر دور مشایی را خط بكش .

• حدادیان در ادامه سخنان خود از ازدیاد مشاغل و پست های مشایی ، صحبت های او در مورد پیامبران و اسرائیل و ... انتقادهای شدیدی داشته است .

• چرا حرف ها و تفكرات نهضت آزادی و سازمان مجاهدین خلق از اطرافیان رئیس جمهور شنیده میشود .

• نمی دونم چرا احمدی نژاد زحمت های خود را بر باد می دهد .

• چرا از برگزاری مجالس گناه و برگزاری كنسرت ها حمایت میشود .

در پایان شبكه خبری آتی نیوز از انتشار برخی مطالب این بلوتوث پخش شده بدلیل بدور بودن از اخلاق معذور است و به اطلاع می رساند ، موج اعتراضات مداحان مشهور مانند : حاج منصور ارضی و حسین سازور و ... به اقدامات ضدفرهنگی و انتصابات و صحبت های رئیس دفتر احمدی نژاد در ایام دهه اول فاطمیه همچنان ادامه دارد.به گزارش جهان به نقل از عماریون حاج منصور ارضی در مراسم زیارت عاشورای صبح امروز (۲۸/۱/۹۰) كه به مناسبت روز شهادت حضرت زهرای مرضیه (س) درحسینیه صنف لباس فروش تهران برگزار شد؛ درتوضیح «اكرمنی بك ان یرزقنی طلب ثارك مع امام منصور» و خطاب به رییس جمهور و سایر مسئولین در سخنان مهمی گفت:

* كریم بودن ملتی به این است كه در حال انتقام و خونخواهی از حسین (ع) باشد.
* كرامت این انقلاب این است كه در حال خونخواهی از شهداء باشد؛ حتی شهدای بحرین و ...
* موضوع این است كه در ركاب امام و تحت فرمان امامی باشی كه از طرف خدا یاری شده است. باید همیشه در حال جوشش و طالب خون حسین باشی. این حرف یعنی چه؟ آیا باید با همه بجنگیم؟ نه ، بلكه با كسانی كه با دستگاه امام حسین (ع) بازی می كنند باید بجنگیم.

* در دعای «عالیه المضامین» می خوانیم كه : « ... و قلبی عطوفاٌ علی أولیائك» خدایا كاری كن كه با دوستان تو مهربان باشیم. كسانی كه شرایط دوستی خدا را دارند.. حواستان باشد كه با هر كسی دوستی نكنید. لذا از بعضی ها به راحتی می شود سوءاستفاده كرد!
* ما در سال ۸۸ گرفتار فتنه سیاسی شده بودیم و به كرم زهرای مرضیه (س) از این فتنه عبور كردیم؛ چرا كه یك آقایی بنام ولی فقیه (جانشین برحق امام زمان اروحنا له الفدا) بالای سر ما هست. ولی الآن دچار فتنه دینی شده ایم. لذا می بینیم كه یكی با اعتقادات امام زمانی ما بازی می كند! یكی با اعتقادات هیئتی ما بازی می كند! دیگری ...

* به رئیس جمهور ، رئیس مجلس و همه مسئولین می گویم كه با هم مهربان باشید. مگر می شود كه با دشمنان خدا دوست باشید؟!
* آن شخص منشور كوروش را روی دستش گرفته (مثل یك بچه) و انگار دارد برایش گریه می كند كه دارند تو را از من جدا می كنند!!!
* منشور امیرألمومنین علی (ع) كه نامه مولی به مالك اشتر هست را در سازمان ملل قبول كرده و ثبت می كنند ولی اینها متأسفانه به منشور كوروش روی آوردند و از آن دم زدند و بعد هم بحث مكتب ایرانی و ...

* خداوند در قرآن می فرماید: «ان اكرمكم عندالله اتقیكم» یعنی همه چیز بر محور اسلام باید باشد و قومیت و ملیت مهم نیست ؛ فقط اسلام.
* آن وقت آن آقا در مصاحبه اش می گوید كه اینها همه اش سیاه بازی و سیاهكاری است ما با كسی مشكلی نداریم!!!
* خدا كند كه آدم گرفتار دشمن خانگی نشود!!!

* سفارش بنده به همه مسئولین مملكت این است كه كاری كنید دلهایتان با هم خوب شود و راه حل آن هم فقط مجالس اهل بیت(علیهم السلام) بخصوص مجلس حضرت زهرا(س) و ابی عبدالله(ع) است.
* یك زمانی رئیس جمهور می آمدند در هیئت ها و... ولی دیگر پیدایشان نمی شود؛ چرا كه نمی گذارند بیاید هیئت! و این یك بیماری است.
* از این شهر به آن شهر می روند و خدمات عمرانی انجام می دهندكه خیلی خوب است و هر كس هم كه مخالفت كند بغض دینی دارد.
* حرف ما این است كه این «مَردك» را از دولت بیندازند بیرون. این یك بیمار است و همه را بیمار می كند. راهی كه این میرود به تهِ جهنم است ولی متأسفانه رییس جمهور هم به حرفش گوش می كند.

* حرف مرا به رییس جمهور و مسئولین دولت برسانید كه ؛ همه علما و بزرگان هشدار می دهند كه این فرد خط فكری اش فراماسونری است و مشكل درست می كند برای كشور ولی آقایان نمی فهمند.
* به رییس جمهور می گویم كه بیا و تا دیر نشده بیدار شو و برگرد به دامن حضرت زهرا (س). تا دامن حضرت زهرا (س) و ابی عبدالله (ع) باز است بیا و برگرد. برگرد به سمت حزب الله و مردم. مردم گرانی را می توانند تحمل كنند ولی بازی با اعتقاداتشان را تحمل نمی كنند.
* در روز شهادت حضرت زهرا (س) همان سال به او گفتم كه این ۱۸ میلیون رأیی كه اوردی به حساب ۱۸ ساله پیامبر (ص) بگذار.

* تو همینطوری رأی نیاوردی! حزب الله خودش را برای تو خرج كرد (البته برای رضای خدا) ما كه دنبال پست و مقام نبوده و نیستیم . ما به دنبال روضه حسینی و فاطمی هستیم.
* ما نگران دین شما هسیم همانطوری كه نگران دین خودمان هستیم. ما كه با شما دعوا نداریم. دعوای ما بر سر دین است. باید مراقب بود كه اسیر فتنه دینی نشویم. براستی دیگر نمی خواهی برگردی؟! از دامن یهودیان امت پیامبر به دامن حضرت زهرا برگرد.
* مشكل ما این آدم و تعدادی دیگر از مشاورین رییس جمهور مثل همین جوانفكر است. وقتی كه می گوید می شود فرامین رهبری را رییس جمهور عمل نكند!!! این همان حرف بهزاد نبوی بوده است.

* سال ۶۰ به عده ای گفتم كه تفكر میرحسین كمونیستی است و او توانست خودش را ۳۰ سال پنهان كند و بعد رسوا شد ولی اینها نتوانستند یكسال دوام بیاورند و خودشان را نشان دادند.
* امروز فتنه دینی سراغ رییس جمهور آمده و اگر روسای قوای دیگر هم به خدا و حضرت زهرا (س)پناه نبرند گرفتار فتنه دینی می شوند.


برچسب ها:ستفا وزیر اطلاعات و مخالفت رهبری، مصلحی، وزیر اطلاعات، استعفای وزیر اطلاعات، قبول استعفای وزیر اطلاعات توسط رئیس جمهور، پایگاه اطلاع رسانی دولت هنوز خبر ابقای مصلحی را منتشر نکرده است.، علما و روحانیون و شخصیت های سیاسی است كه وقت بگذارند و جواب او صحبت های او را بدهند و با مشایی باید با طنز انتقاد كرد.، مشایی، رحیم اسفندیار مشایی، سال ۶۰ به عده ای گفتم كه تفكر میرحسین كمونیستی است و او توانست خودش را ۳۰ سال پنهان كند و بعد رسوا شد ولی اینها نتوانستند یكسال دوام بیاورند و خودشان را نشان دادند. * امروز فتنه دینی سراغ رییس جمهور آمده و اگر روسای قوای دیگر هم به خدا و حضرت زهرا (س)پناه نبرند گرفتار فتنه دینی می شوند.، تمام اسناد و منابع و گزارشات لحظه به لحظه از این اتفاق و متن سخنرانی حاج منصور ارضی و سعید حدادیان، ارضی و مشایی، استفا وزیر اطلاعات و مخالفت رهبری، مصلحی ماندگار شد، باز هم بوی شخص مرموز در استئفا وزیر دیگر، مشائی،
ارسال توسط admin takay | تاریخ : دوشنبه 29 فروردین 1390 | نظرات ()
عناوین آخرین مطالب ارسالی
صفحات دیگر
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic