. این وبلاگ با هدف تقویت فرهنگ اسلام ناب محمدی ایجاد گردیده است tag:http://takay.mihanblog.com 2020-08-08T23:12:46+01:00 mihanblog.com نتایج نهمین انتخابات مجلس در اهواز 2012-03-03T16:24:43+01:00 2012-03-03T16:24:43+01:00 tag:http://takay.mihanblog.com/post/138 admin takay رئیس ستاد انتخابات خوزستان گفت:از مجموع 457 هزار و 108 رایسیدشریف حسینی با کسب 209 هزار و 880 رای به عنوان نماینده مردم اهواز راهی مجلس نهم شده است.و پس از آن؛شکرخدا موسوی با 98 هزار و 983 رایشبیب جویجری با 98 هزار و 909 رایناصر سودانی با 92 هزار و 714 رای محمدجعفر فلسفی با 84 هزار و 46 راهی دور دوم انتخابات شدند وی درباره میزان مشارکت شهروندان در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: میزان مشارکت شهروندان اهوازی 56،6 درصد بوده است. بیداری اسلامی

از مجموع 457 هزار و 108 رای


سیدشریف حسینی با کسب 209 هزار و 880 رای به عنوان نماینده مردم اهواز راهی مجلس نهم شده است.

و پس از آن؛

شکرخدا موسوی با 98 هزار و 983 رای

شبیب جویجری با 98 هزار و 909 رای

ناصر سودانی با 92 هزار و 714 رای

محمدجعفر فلسفی با 84 هزار و 46 راهی دور دوم انتخابات شدند


وی درباره میزان مشارکت شهروندان در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: میزان مشارکت شهروندان اهوازی 56،6 درصد بوده است.

بیداری اسلامی

]]>
بنر فلش (او همچنان امید اول دشمن است) 2011-08-13T14:25:56+01:00 2011-08-13T14:25:56+01:00 tag:http://takay.mihanblog.com/post/137 admin takay ]]> جدیدترین نطق مشایی:هر چی می‌‌رویم جلوتر باید آزادی را بیشتر کنیم!!!? 2011-08-13T12:03:12+01:00 2011-08-13T12:03:12+01:00 tag:http://takay.mihanblog.com/post/135 admin takay اسفندیار رحیم مشائی اخیراً در میان جمعی از طرفداران خود، اظهاراتی درباره تحلیل آرای انتخاباتی سال ۸۸ داشته است. آنچه در ادامه می‌خوانید خلاصه‌ای از سخنان وی درباره علت دغدغه احمدی‌نژاد برای جذب ۱۵ میلیون رای کاندیداهای طرف مقابل است. خلاصه سخنان او را می خوانید: ساده‌اندیشی درباره تحولات منطقه حساسیت‌ها در این دوره بسیار زیاد شده است. حساسیت‌ها نسبت به ۱۵ ماه پیش به شدت بیشتر شده و فصل انتخاب‌های بزرگ است. یکی از مسائل مهم بحث‌های منطقه است. من فکر می‌کنم در مورد بحث‌های منطقه یک ساده‌اندیشی‌ها اسفندیار رحیم مشائی اخیراً در میان جمعی از طرفداران خود، اظهاراتی درباره تحلیل آرای انتخاباتی سال ۸۸ داشته است.

آنچه در ادامه می‌خوانید خلاصه‌ای از سخنان وی درباره علت دغدغه احمدی‌نژاد برای جذب ۱۵ میلیون رای کاندیداهای طرف مقابل است.

خلاصه سخنان او را می خوانید:

ساده‌اندیشی درباره تحولات منطقه

حساسیت‌ها در این دوره بسیار زیاد شده است. حساسیت‌ها نسبت به ۱۵ ماه پیش به شدت بیشتر شده و فصل انتخاب‌های بزرگ است. یکی از مسائل مهم بحث‌های منطقه است. من فکر می‌کنم در مورد بحث‌های منطقه یک ساده‌اندیشی‌هایی جدی در جمهوری اسلامی وجود دارد.

حداقل احتمالات را باید دید. وقتی خانم کلینتون درباره لیبی سکوت می‌کند و بعد می‌گوید آمریکا برنامه‌هایی دارد که به موقع عمل می‌کند می‌شود گفت این یک خالی‌بندی بزرگ است. ایرادی هم ندارد. آمریکائی‌ها فقط کارهای بزرگ انجام می‌دهند. خالی‌بندی‌شان هم بزرگ است. ما هم می‌دانیم که این می‌تواند درست باشد. ولی خیلی خب بالاخره این وزیر خارجه آمریکا است و دارد یک چیزی را رسماً اعلام می‌کند. ما باید یک کم بررسی کنیم و بحث کنیم ببینیم برنامه‌های آمریکا چیست. یا حداقل چه می‌تواند باشد. الان دوره مهمی است. آنقدر الان برای فردا مهم است ۱۵ یا ۲۰ سال پیش مهم نبوده است. اشکال کار ما این است که یک وقت افق‌هایمان و قله‌هایمان کوچک می‌شود. نگاهمان از بالا به پائین می‌افتد. مهمترین کار شیطان هم همین است که افق را عوض می‌کند.

تقسیم‌بندی اصول‌گرا و اصلاح‌طلب غیرواقعی است

ما اگر
” یکی از مسائل مهم بحث‌های منطقه است. من فکر می‌کنم در مورد بحث‌های منطقه یک ساده‌اندیشی‌هایی جدی در جمهوری اسلامی وجود دارد. “

جای شیطان بودیم چه تصمیمی می‌گرفتیم .من راجع به این موضوع زیاد فکر کردم و حرف زیاد دارم. موضوع شیطان عدالت جهانی است. چون شیطان قسم خورده که انسان‌ها رشد نکنند. گمراهی، پیمان شیطان با خودش است و شیطان تاکید کرده است که گمراه کند. می‌خواهد انسان از مسیر و از قله باز بماند. نگاه به ظواهر نمی‌کند. نیاز به جهت ندارد. یک نفر نماز شب می‌خواند، شما فکر می‌کنید که شیطان می‌رود اول سراغ این که او را از این کار باز بدارد. شما بدانید بسیار نماز شب‌خوان وجود دارد که شیطان موقعی که اینها نماز شب می‌خواند رفته و خوابیده است. این حرف من نیست حرف آقای حائری‌شیرازی است. من باید این‌ها را مستند بگویم تا درست در بیاید حرف من که درست نمی‌شود.(خنده حضار)

آقای حائری در جلسه دولت که من هم بودم می‌گفت چه بسا نماز شب‌هایی که نقش و یا اثرش فرو بردن بیشتر در قعر جهنم است. حرف تکان‌دهنده‌ای است. خیلی روشن است. هر چیز که خدا نباشد باز‌دارنده است زیرا آدمی که ظاهر‌گرا است و آدم‌ها را از روی ظاهر می‌‌بیند. ما تقسیم‌بندی‌هایمان در جامعه از همین نوع است. از یک شاخه‌هایی تقسیم‌بندی‌ها را شروع کردیم و اختلافات و سطح‌بندی‌ها را پذیرفتیم. این سطح‌بندی‌‌ها پیش خدا هیچ ارزشی ندارد.

اصو‌ل‌گرا و اصلاح‌طلب تقسیم‌بندی ما است. اینها پیش خدا هیچ ارزشی ندارند و این تقسیم‌بندی‌ها در آسمان وجود ندارد. نمی‌خواهم بگویم اصول‌گرایی و اصلاح‌طلبی یکی است. شما که اهل فن هستید می‌فهمید چه می‌گویم. شیطان این طوری حساب نمی‌کند که من باید اصول‌گراها را منحرف کنم چون اصلاح‌طلب‌ها خودشان منحرف هستند.

خاکریز اصلی خدا و امام و نه هر عنوان دیگری

خدا و انسان کامل، اینها خاکریز ما هستند. پشت آن خاکریزی نداریم، یعنی اگر از این خاکریز آمدی بیرون تمام شده است. حالا به هر دلیلی از دختر همسایه دلیل می‌شود تا یک عنوان الهی که گاهی اوقات از عنوان خدا هم سنگین‌تر می‌شود.

سیاست منهای اخلاق باطل است و اخلاق منهای سیاست هم باطل است. معارف منهای سیاست باطل است و سیاست منهای معارف هم باطل است. هر گامی که بر می‌داریم گام
” خدا و انسان کامل، اینها خاکریز ما هستند. پشت آن خاکریزی نداریم، یعنی اگر از این خاکریز آمدی بیرون تمام شده است. حالا به هر دلیلی از دختر همسایه دلیل می‌شود تا یک عنوان الهی که گاهی اوقات از عنوان خدا هم سنگین‌تر می‌شود. “

بعد به او بستگی دارد و آنجا که آمدی بالا، پله دوم به این مرتبط است. افق نگاه جامعه در حال تغییر است که خطرناک است. وقتی این افق عوض شد، امام در آن دیده نمی‌شود. حالا شما می‌خواهید دفاع کنید، از چه چیزی می‌خواهید دفاع کنید. افق را باید عوض کنید، اگر افق عوض نشود آدم‌ها حذف می‌شوند. کسان دیگری می‌آیند و خوشگل‌تر و پاسخ‌گوتر به نظر می‌رسد، اما افق نگاه عوض شده است.

حزب‌اللهی‌گری چیست؟

می‌آیند می‌گوید آقای احمدی‌نژاد و آقای فلان. پس این همه مطالعه و این همه کتاب چه زمانی قرار است به آدم کمک کند. حدیث یاد می‌گیری کمک نمی‌‌کند. آیه قران حفظ می‌کنی ولی کمک نمی‌کند. برعکس به قول آقای حائری ما را پائین هم می‌برد.

این دعواهایی که الان در جامعه وجود دارد اصل نیست. من تجربه دارم. خیلی از اینهایی که الان در سیاست هستند را می‌شناسم و می‌‌دانم که اینها از کجا شاخه‌شان عوض شده است. اتفاقی عوض شده است. مثلا یک آقایی درشت‌تر بوده و زنگ زده که شما بیا و مدیر من بشو. بعد هم همینطور به‌خاطر این شغل بالاتر رفته و بعد هم رویش نشده بگه من با تو نیستم. بسیاری از این تقسیم‌بندی‌ها که الان راه افتاده واقعیت ندارد. بروید و در قلب آدم بنشینی، می‌بینی این آدم‌ها چیزی نیستند که ما فکر می‌کنیم. ما می‌خواهیم دفاع کنیم. از حزب‌اللهی‌گری، ولی حزب‌اللهی‌گری چیست.

خواهشا بروید آمار انتخابات ۸۸ را تحلیل کنید

تحلیل آمار انتخابات خیلی درس‌آموز است. آقای خاتمی ۲۲ میلیون رای داشت. ولی در ایستگاه انتخابات ۸۸، ۱۳ میلیون داشت. ۹ میلیون پرید. حالا نه میلیون نگوئیم، حداقل ۷ میلیون رفته به احمدی‌‌نژاد رای داده است. یعنی یک جمعی رفتند پای کار آقای خاتمی و یه جمعی هم رفتند پای کار آقای احمدی‌نژاد.

فاصله‌ها آنطور کا ما فکر می‌کنیم نیست. ضمن اینکه رای دادن ملاک باورها و ملاک انتخاب حقیقت نیست. طرف گفته ما دفعه قبل به این رای دادیم و الان رای ندهیم ضایع می‌شود. یکی میگه تا حالا به این رای دادیم امروز هم رای می‌دهیم. داریم از این‌جور آدم‌ها. من می‌گویم این آدم‌ها که مثل هم هستند چی شده که یکی رفته پای کار احمدی‌نژاد و یکی رفته پای کار خاتمی. چرا ؟ مزاج و دریافت‌شان از عالم و خط و خطوط سیاسی‌شان مثل هم است. خیلی فاصله ندارند. خط‌کش نمی‌شود گذاشت.

به جامعه بگویئد حزب‌اللهی یعنی چه؟ تا آدم‌ها خودشون بفهمند که حزب‌اللهی هستند یا نه. تا مردم بفهمند خط‌ها کجاست. کسی تبیین نمی‌کند. اما یک نفر می‌شود مظهر حزب‌اللهی، حزب‌اللهی بودن کاری ندارد. میلیون‌ها
” ۱۵ میلیون است. ۵ و یا ۶ کشور را جمع کنیم ۱۵ میلیون نمی‌شود. اینها قدرت و اثر دارند. ضمن اینکه اینهائی که رفتند به یک امیدی رفتند با آدم‌هایی که رفتند فرقی ندارند. ما هر چی می‌‌رویم جلوتر باید آزادی را بیشتر کنیم. نمی‌توانیم مردم را محدود بین ۲ گزینه کنیم. این نگرانی اول احمدی‌نژاد است. “

نفر آمدند پای کار احمدی‌نژاد. میلیون‌ها نفر هم نیامدند. فکر نکنید این آدم‌ها دو چیز می‌خواستند.

مردم در خواستهها با هم متفاوت نیستند.۱۰ میلیون که تا حالا پای کار انتخابات نیامده بودند که داستان‌شان خیلی زیباتر است. امام گفت نیامدند، آقا گفت نیامدند، حالا که آمدند باید می‌رفتند پای کار آن طرف ولی نرفتند. توجه داشته باشید اینها نتایج مطالعات است. اگر اینها ضدانقلاب و ضد‌دین بودند که سراغ احمدی‌نژاد نمی‌آمدند.

مردم در هر انتخاباتی به خودشان رای می‌دهند، این را از من داشته باشید. نه به خود فیزیکی‌شان بلکه به علائق و باورهایشان رای می‌دهند. ۲۴ میلیون نفر به کسی رای دادند که اوج حزب‌اللهی‌گری بود، یعنی احمدی‌نژاد. البته الان یه چیزهائی عوض شده ولی آن موقع که اینطور نبود. حالا اگر هر‌کس دیگری جای احمدی‌نژاد بود من اسم نمی‌برم شما بگویید، نتیجه انتخابات چه می‌شد؟ اینها که می‌گویند ما اصول‌گرایان بردیم؛ خب یکی دیگر بگذارید جای احمدی‌نژاد. از این خزانه(خنده حضار) یک نفر بزارید جای احمدی‌نژاد ببیند چه می‌شود؟حالا ما چه می‌کنیم؟

چرا احمدی‌نژاد دنبال آن ۱۵ میلیون رای است؟

وقتی به احمدی‌نژاد مراجعه می‌کنی که الان رکورد آرا را زده است می‌بینی همچنان ناراحت است. ناراحت چیست؟ ناراحت آن ۱۵ میلیون رای آن‌طرف است. از چه نظر؟ از نظر خودخواهی‌؟ نه. احمدی‌نژاد ۲ ناراحتی دارد. یکی اینکه عددی که آنطرف ایستاده خودش یک ملت است. اینجا خودمانیم. این را اگر بیرون بگویم دوباره برای ما داستان درست می‌‌کنند. آقا اندازه یه ملت است.

۱۵ میلیون است. ۵ و یا ۶ کشور را جمع کنیم ۱۵ میلیون نمی‌شود. اینها قدرت و اثر دارند. ضمن اینکه اینهائی که رفتند به یک امیدی رفتند با آدم‌هایی که رفتند فرقی ندارند. ما هر چی می‌‌رویم جلوتر باید آزادی را بیشتر کنیم. نمی‌توانیم مردم را محدود بین ۲ گزینه کنیم. این نگرانی اول احمدی‌نژاد است.

مسأله دوم این است که احمدی‌نژاد می‌گوید من تلاش کردم در کشور مظهر چند چیز باشم، مثل عدالت و خدمت. شعار عدالت و خدمت دادم. تلاش کردم مظهر دین و ضد‌فساد باشم. علامت اعتماد به ملت باشم. من به مردم اعتماد کردم. من گفتم ملت پای این همه فشار می‌ایستد.

چرا ۱۵ میلیون به احمدی‌نژاد رای ندادند. چرا علی‌رغم اینکه چنین مظهری وجود داشته به او رای ندادند، خودش که کم نگذاشته است، خودش که تخلف جدی نداشته که پیش مردم شرمنده باشد. احمدی‌نژاد می‌گوید این ۱۵ میلیون را باید جذب کرد. این اسمش انفعال نیست، این اسمش آن نیست که بخواهیم رای احمدی‌نژاد را بالا ببریم. ۲۴ میلیون رای دارد. این که افتخار دارد پس رای کسی را نیاز ندارد. ولی وقتی اسم ولایت می‌آید فرق می‌کند. ولایت معنی‌اش محبت است. ولایت فرق می‌کند. اگر من سنگ ولایت را بر سینه می‌زنم مسئولیتم سنگین می‌شود. خیلی بد است که یک نفر طرفدار ولایت باشد ولی برایش مهم نباشد که چند نفر زیر علم ولایت سینه نزنند. ]]>
وبلاگ گروه هنری روضه 2011-08-04T09:25:34+01:00 2011-08-04T09:25:34+01:00 tag:http://takay.mihanblog.com/post/134 admin takay هو اللطیفبا سلام بر کل رفقا شرمنده چند روزی سفر بودم و هم درگیر راه اندازی وبلاگ گروه هنری روضه ، (جهت نشر معارف شیعه از زبان هنر).از کلیه رفقا میخوام که حتما از این وبلاگ بازدید کنند سعی شده تا مورد رضای حضرت ارباب قرار بگیرد. به امید گوشه چشمی از خودشان هو اللطیف

با سلام بر کل رفقا 

شرمنده چند روزی سفر بودم و هم درگیر راه اندازی وبلاگ گروه هنری روضه ، (جهت نشر معارف شیعه از زبان هنر).از کلیه رفقا میخوام که حتما از این وبلاگ بازدید کنند سعی شده تا مورد رضای حضرت ارباب قرار بگیرد.
به امید گوشه چشمی از خودشان

]]>
مجموعه پوستر های نمایشگاهی بحرین 2011-06-28T08:12:15+01:00 2011-06-28T08:12:15+01:00 tag:http://takay.mihanblog.com/post/133 admin takay هواللطیف امروز یک  مجموع پوستر نمایشگاهی باموضوع بحرین و ظلمهای که به مردم بحرین شده است آمده کرده ام که مجموعا 5 پوستر در قطع 135*30 میباشد. و میتوانید از لینک های ذیل دانلود کنید.ضمنا دوستانی که فایل پوستر ها را برای چاپ ایندور میخواهند در نظرات درخواست دهند.ای پسر فاطمه        نوکرتیم ما همهدانلود پوستر اولدانلود پوستر دومدانلود پوستر سومدانلود پوستر چهارمدانلود پوستر پنجم

هواللطیف

امروز یک  مجموع پوستر نمایشگاهی باموضوع بحرین و ظلمهای که به مردم بحرین شده است آمده کرده ام 

که مجموعا 5 پوستر در قطع 135*30 میباشد. و میتوانید از لینک های ذیل دانلود کنید.

ضمنا دوستانی که فایل پوستر ها را برای چاپ ایندور میخواهند در نظرات درخواست دهند.

ای پسر فاطمه        نوکرتیم ما همه


دانلود پوستر اول


دانلود پوستر دوم


دانلود پوستر سوم


دانلود پوستر چهارم


دانلود پوستر پنجم


]]>
پوستری برای بحرین 2011-06-22T18:44:37+01:00 2011-06-22T18:44:37+01:00 tag:http://takay.mihanblog.com/post/132 admin takay حو الحقیک پوستری چندماه پیش کار کردم برای شهرداری اهواز گفتم اینجا هم بزارم دوستان هم استفاده کنند در ادامه مطلب پوستر در قطع بزرگ موجود است. التماس دعا ای پسر فاطمه    نوکرتیم ما همه حو الحق

یک پوستری چندماه پیش کار کردم برای شهرداری اهواز گفتم اینجا هم بزارم دوستان هم استفاده کنند در ادامه مطلب پوستر در قطع بزرگ موجود است. التماس دعا 

ای پسر فاطمه    نوکرتیم ما همه

]]>
مداحی پسندیده از حاج حسین سیب سرخی در حمایت از ولایت فقیه 2011-06-13T16:26:22+01:00 2011-06-13T16:26:22+01:00 tag:http://takay.mihanblog.com/post/131 admin takay   مداحی پسندیده از حاج حسین سیب سرخی در حمایت از ولایت فقیه که در تجمع حامیان از مردم بحرین در روز 13 خرداد در هیات الرضا تهران  اجرا شد.                                  [http://www.aparat.com/v/4cd47670c605946a8bf48d658c4705f017837]   مداحی پسندیده از حاج حسین سیب سرخی در حمایت از ولایت فقیه که در تجمع حامیان از مردم بحرین در روز 13 خرداد در هیات الرضا تهران  اجرا شد.

                     

            [http://www.aparat.com/v/4cd47670c605946a8bf48d658c4705f017837]

]]>
فتوکلیپ جانم فدای سید علی 2011-06-03T20:56:52+01:00 2011-06-03T20:56:52+01:00 tag:http://takay.mihanblog.com/post/130 admin takay این فتو کلیپی است از مداحی مداح اهل بیت میثم مطیعی که در مدح امام خامنه ای خوانده است[http://]ضمنا دوستانی که به کلیپ کامل و با کیفیت  احتیاج دارند در نظرات اعلام کنند.ضمنا حجم فایل با کیفیت حدود 80 مگ هست.ای پسر فاطمه      نوکرتیم ما همه این فتو کلیپی است از مداحی مداح اهل بیت میثم مطیعی که در مدح امام خامنه ای خوانده است

[

http://]

ضمنا دوستانی که به کلیپ کامل و با کیفیت  احتیاج دارند در نظرات اعلام کنند.

ضمنا حجم فایل با کیفیت حدود 80 مگ هست.

ای پسر فاطمه      نوکرتیم ما همه

]]>
بیانیه جمعی از وبلاگ نویسان 2011-05-05T14:23:26+01:00 2011-05-05T14:23:26+01:00 tag:http://takay.mihanblog.com/post/129 admin takay بسم الله الرحمن الرحیمولایت‌پذیری و تبعیت از امام عصر از وظائف هر مسلمان است و در عصر غیبت، ولی فقیه عهده دار زمام امور مسلمین است. بر هر مسلمانی واجب است تا تبعیت خود را از ولی فقیه خود ، هم به صورت زبانی و هم به صورت عملی اثبات کند.ما وبلاگ‌نویسان و فعالان فضای مجازی وظیفه خود می‌دانیم تجدید بیعت خود با ولی‌فقیه را اعلام کرده و اعلام کنیم که حمایت‌ها و همراهی‌های ما با گروه‌ها و مسئولین تا زمانی است که در مسیر ارزش‌های الهی و اسلامی گام بردارند. ما با کسی عقد اخوت نبسته‌ایم و مرزهای اعتقادی‌م


ولایت‌پذیری و تبعیت از امام عصر از وظائف هر مسلمان است و در عصر غیبت، ولی فقیه عهده دار زمام امور مسلمین است. بر هر مسلمانی واجب است تا تبعیت خود را از ولی فقیه خود ، هم به صورت زبانی و هم به صورت عملی اثبات کند.

ما وبلاگ‌نویسان و فعالان فضای مجازی وظیفه خود می‌دانیم تجدید بیعت خود با ولی‌فقیه را اعلام کرده و اعلام کنیم که حمایت‌ها و همراهی‌های ما با گروه‌ها و مسئولین تا زمانی است که در مسیر ارزش‌های الهی و اسلامی گام بردارند. ما با کسی عقد اخوت نبسته‌ایم و مرزهای اعتقادی‌مان را با تمام وجود حراست می‌کنیم.

ما معتقدیم که مشروعیت مسئولین نظام وابسته به اجرای احکام اسلامی و تبعیت از نایب عام امام زمان (عج) است و اگر کسی در غیر این مسیر گام بردارد، قرار گرفتنش در آن مسئولیت خلاف شرع و قانون اساسی است. ما از مسئولین می‌خواهیم تا «ولایت پذیری عملی» خود را اثبات کنند و راه را بر هرگونه شایعه و حرف‌های حاشیه‌ای ببندند چرا که ما معتقدیم که تبعیت از ولی فقیه در قالب سخنان زیبا نیست و باید این سخنان در عمل ظهور یابند.

تعز من تشاء و تذل من تشاء
بیدک الخیر انک على کل شىء قدیر
جمعی از وبلاگ نویسان و فعالان فضای مجازی

در همین زمینه:(این لیست تکمیل می شود):

احمد نجمی http://menbar.ir
امید حسینی http://ahestan.ir
علیرضا شاطری http://cherknevesht.ir
علیرضا اعتضادی http://www.siiahmashgh.wordpress.com
سیدسجاد آل صاحب فصول http://sajjad.ruhollah.org
زهرا باقری http://sowaf.blogfa.com
رویا آمون http://the7lovecity.blogfa.com
اسماعیل معنوی http://maanavi.ir
ارسلان ظاهری http://www.arsalan313.blogfa.com
محمد مقیمی http://www.moghimigraphic.mihanblog.com
رضا کیش مهر
ایمان مطهری منش
محمدصالح مفتاح http://saleh.ruhollah.org
حسین سلیمانی http://fekr.1fenjan.ir
سید اکبر موسوی اکبر http://1sama.ir
محمدمسیح یاراحمدی http://masih.ruhollah.org
حسن قاسم‌زاده http://http//koolehposhti.ir
شکوفه http://zehnnevesht.ir
محمد آرمند http://tameasal.blogfa.com
حسن میثمی http://eteraf.bloghaa.com
محمد دهقان http://photon.parsiblog.com
مریم کارگر آزاد http://www.masireasheghi.parsiblog.com
حامد نیرومند
محمد ترابی http://siyahe.blogfa.com
سیدشهاب الدین واجدی http://akkasemosalman.ir
هادی سجادی‌پور http://sajadipoor.ir/
محمدحسین کاشی http://icttimes.com
سادات علوی http://jwg.ir
تبیین دات آی آر http://tabeen.ir
داوود یاراحمدی http://artna.ir
قاسم کارگر http://sendan.ir
سید مرتضی حسینی http://1barnamenevis.ir و http://sharh.ir
محمد رضا ملایی http://molla652003.blogfa.com
محمدعلی محمدی http://katebbashi.ir
محمد ابراهیم فلاحی‬ http://hajmohammad.ir
سیده فاطمه مطهری http://vaadi.ir
حمید بزم شاهی http://bazm.blogfa.com
محمدحسین خوش بیان
سید احمدی موسوی http://rooznevesht.net
فاطمه سادات نعمتی http://fatemehsn.parsiblog.com
تقی دژاکام http://ab_o_atash.persianblog.ir
مهدی با خدا http://mahdibakhoda.blogfa.com
پایگاه خبری-تحلیلی طلبه بلاگ http://talabeblog.ir
اولین سرویس دهنده فتوبلاگ فارسی پروپیک‌نت http://www.propicnet.com
سمانه کریمی http://bilingual.ir
آرش وزیری http://www.islamineurope.ir
معبر سایبری http://mabarcyberi.mihanblog.com
امیرحسین http://monjiebashariat.parsiblog.com
تلنگرخانه http://www.talangorroom.blogfa.com
تاکی۳۱۳ http://takay.mihanblog.com
تخریبچی مجازی http://www.takhribchimajazi.ir
میثم رمضانعلی http://habil.ir
تصاویر مذهبی سراج http://seraj.info
سلتون http://seltoon.wordpress.com
فرشاد مهدی پور http://www.mahdipour.parsiblog.com
محمدهادی فضل الله نژاد http://www.shabnevesht.parsiblog.com
محمدرضا فخری http://modir.parsiblog.com
هادی فکری http://bisayeban.blogfa.com
حامد آقاجانی http://ponaksom.com
علی شاطری http://alishateri.com
سلام سلام http://salaamsalaam.cloob.com
احمد کارامد http://karamad.info
مهدی شفاعتی http://1000harf.mihanblog.com
زینب شاطری
روح الله امین آبادی http://basijjahani.blogfa.com
قاصدک http://page21.parsiblog.com
رضوی http://samaa110.blogfa.com
سرود پیروزی http://victoryhymn.mihanblog.com
خانه وبلاگ سپید http://sepidhome.com
خاک http://khaak.parsiblog.com
محدثه انسی نژاد http://gozareaqaqia.mihanblog.com
امیره صارمی http://velayatmadari314.blogfa.com
کانون وبلاگ نویسان فتح http://kanoonfath.blogfa.com
مهدی خوجگی http://2eslam.blogfa.com
حسن اجرایی http://delnaha.com
هادی مسعودی http://hadimasudi.ir
شیدا جاوید http://f-hami.blogfa.com
ایمان http://holyart.persianblog.ir
جنبش وبلاگی حمایت از بحرین http://www.bahrain.parsiblog.com
چهارده آینه حق http://14ayneyehagh.com
سعید ربانی پور http://hayyealaljahad.blogfa.com
محمدرضا باقری http://biatabervim.blogfa.com
محمد صدارت http://www.sedarat.blogfa.com
سعید علیشیری http://natanz.ibsblog.ir
سید مهدی http://sorkhroo.persianblog.ir
عین.کاف http://rahomah.blogsky.com
حامد آزاد http://vatanabad.persianblog.ir
یه دانشجو (یاس سپید) http://www.siamaghsh.blogfa.com و http://www.darferagheyar.blogfa.com
باران سحابی http://behesht1991.mihanblog.com
مهدی نیکخواه (بچه‌های قلم) http://bgh.ir
سلمان عمرانی http://emrani.blogfa.com
سجاد نصرتی http://www.sajadnosrati.com
سائل http://www.gedaa.blogfa.com
م. طباطبایی http://www.qasr.parsiblog.ir
محمد ابراهیم میرزایی http://zarbe.ir
عباس حسین نژاد http://sandali.persianblog.ir
مهدی یزدانپرست http://naranjak.blogfa.com
براده‌ها http://boradeha.blogfa.com
رسا http://manamsalam.blogfa.com
عمار (دروغ‌ها) http://doroghha.blogfa.com
موجی http://www.mojee.bahereh.com
حامد هادیان http://hamed.ruhollah.org
شطحیات http://www.sshatahiat.blogfa.com
سید محمد موسوی http://www.velayat2011.blogfa.com
حسین غفاری http://raavy.ir
زیباترین شکیب http://zibatarinshakib.blogfa.com
محله انقلاب http://www.mahalleenghelab.blogfa.com
جعفر علیان نژادی http://www.nuremaktub.blogfa.com
محمد علوی http://7as.blogsky.com
سید کریمی http://www.seyyedkarimi.mihanblog.com
دانشجوی حرف دار http://harfdar.ir
روح الله جمعه ای http://roohallahjomeie.blogfa.com
مجتبی ارغوان http://mehrr.blogfa.com
همت (حیدریون) http://heyatonline.blogfa.com
صالح کاهانی http://www.raze57.com
عطش زار http://atashzar.persianblog.ir
سوسن جعفری http://havaars.blogfa.com
حسن صفری http://parsapress.ir
امروزه http://www.emrouze.blogfa.com
حسین اقبالی http://osulgera.blogfa.com
سید امیر http://www.jolbak-sabz.blogfa.com
حمیدرضا الوندی http://www.moshkan.com/blog
رحیم چوخاچی زاده مقدم http://www.agajan.blogfa.com
داریوش زمانی http://massir.blogfa.com
مجتبی کشوری http://www.atu.blogfa.com
محمدرضا موذن زاده http://www.azjensekhoda.com
میلاد بهراد http://miladbehrad.mihanblog.com
نخود http://www.nokhod.net
علیرضا http://ca30.blogfa.com
سیدحسین داورپناه http://networkmarmooz.blogfa.com
مالک شریعت http://www.javon.ir
محسن تمنانلو http://mohsentamnanloo.blogfa.com
احمد فیاض http://ahmadfayaz.blogfa.com
مائده فیاض http://maedefayyaz.blogfa.com
(سرباز زینبی ۹ ساله) فایزه فیاض http://www.faezefayyaz.blogfa.com
مهدی خداجویان http://www.m-gharib.blogfa.com
مدیون ولایت http://valieamr.blogfa.com
علی (مرصاد۲۰) http://mersad20.com
محمد http://www.analoje.ir
تریبون دات پارسی بلاگ http://teribun.parsiblog.com
سید سبحان http://seyedsobhan.ir
به ایرانی http://www.nadafie.persianblog.ir
جبهه جهادگران مجازی http://mojecyber.parsiblog.com
حسین قادری http://www.aligoft.blogfa.com
حسین شرفخانلو http://sarir209.com
آرام علوی http://sheshjahat.blogfa.com
پایگاه مقاومت بسیج امامزاده یحیی(ع) شهر زواره http://www.zavareh.net
منصوره ازغدی http://www.mmorgan.mihanblog.com
پوران جعفری http://www.zamzameh.blogfa.com
وبلاگ گروهی بیداری اسلامی http://cjfbidari.mihanblog.com
گروه سایبری دیده بان http://www.didebannews.mihanblog.com
مجید درویشی http://valqalam.ir
مجید اسماعیل زاده http://padshahr.hamweblogi.com
سید هادی میرحاجیان http://www.100r.persianblog.ir
بی وطن http://mooshemi.persianblog.ir
جنجال یک سکوت http://y-h.blogfa.com
مهدی (بشنو از نی) http://jodaeeha.blogfa.com
وبلاگ تفسیر قرآن http://qurangloss.com
محمد مهدی اسلامی http://takneveshteha.ir
قاسم صفایی نژاد http://safaeinejad.ir
مهدی بهرامی http://rend.ir
فدایی رهبر http://khoznin89.blogfa.com
سندس در جست و جوی حقیقت http://www.haghighats.blogfa.com
منصوره وطنی http://mansorevatani.blogfa.com
محبوبه (بی رنگ) http://www.b-rang.blogfa.com
پویا پرتو http://pakdide.parsiblog.com
وبلاگ هیئت حضرت موسی بن جعفر (ع) http://heyat77.persianblog.ir
فتطمه انتصاری http://www.yukiko.blogfa.com
گروه فرهنگی صالحون http://salehun.blogfa.com
سید علی هاشمی http://alihashemy.blogfa.com
سید حسین http://www.meghnatis.ir
آب http://mesle-ab.blogfa.com
جواد مزارعی http://mazarei.ir
نم نمک http://namnamak.ir
میوه ی ممنوعه http://hojb.ir
در خلوت http://hejab.persianblog.ir
زیرنداز http://www.zirandaz.ir
سعید صادقی مقدم http://tehranvarzesh.blogfa.com
آرامش مطلوب http://dardegong1.blogfa.com
حمیدرضا پیله‌ور http://hpilevar.blogfa.com
مینا http://iriapus.blogfa.com
حمیدرضا بیانی http://h-bayani.blogfa.com
شور حسینی http://shurehosseini.mihanblog.com
عشق علیه السلام http://mahdiadel.ir
رحمان http://waitfaraj.blogfa.com
مصطفی آجرلو http://mostafaajorlo.blogfa.com
محسن اقبال دوست http://mohsen025.blogfa.com
فاضل کارخانه (پیشوا نیوز) http://www.pishvanews.com
عباس خالقی http://feiziyeh.mihanblog.com
تسنیم http://ta3nim.blogfa.com
وحید فرزان مهر http://www.harfeman.parsiblog.com
امیر بیاتانی http://www.freemason200h.blogfa.com
وبلاگ گروهی فرصت http://forsat1.blogfa.com
مسعود عسکری http://dakho.com
محمد رضا http://fakher.blogfa.com
محمود عباسی http://kanoonequran.mihanblog.com
آرش فهیم http://arashfahim.blogfa.com
سین عین طا http://sa-t.blogfa.com
ره گذر http://www.koooche.parsiblog.com
مهدی حافظی http://behesht1991.mihanblog.com
تلنگریسم http://talangor-ism.blogfa.com
مجدالدین معلمی http://3ealef.blogfa.com
فرهاد جابر http://www.jaberpelakfa.mihanblog.com
کلوخ http://kolukh213.blogfa.com
قاضی زاده http://www.wisemad.razedel.ir
پایگاه شهید اسماعیلی http://shahid-esmaeili.blogfa.com
منتظر http://areffighter.blogfa.com
باران سادات http://www.baronsadat.parsiblog.com
علی تجرد http://delkhorha.blogfa.com
اکینا نیوز http://akina.blogfa.com
م.ع. رها http://javantash.blogfa.com
محمد http://www.untimes.blogfa.com
سوده طباخی http://siren.blogfa.com
محمد (دو راهی) http://www.dorahi.blogfa.com
م-ق http://www.ahaliye-zamin.blogfa.com
میثم ۲۳ http://meysam-23.blogfa.com
تقی سهیلی http://soal.parsiblog.com
قاب نگاه من http://yas46.parsiblog.com
سلمان عبداللهی http://www.razedel.ir
جهادگر سایبری http://jahadgarsaiberi.mihanblog.com
هبوط http://hubut.blogfa.com
سید محسن خادمی http://www.haftgonbad.blogfa.com
خسروی-نوری http://www.shia-leaders.com
یک ستاره که بر زمین جا مانده است http://baygani-man.blogfa.com
زهرا http://www.jahad-sayberi.blogfa.com
نگار من http://www.negar-man.blogfa.com
محمد کمالی (حریم یاس) http://harimeyas.com
مریم آسمانی http://www.mighaat.mihanblog.com
دیده بان http://levee.blogfa.com
غریب http://jannesaran.blogfa.com
مهدی زرین قلم http://www.tarkhoon.blogfa.com
امیر صالحی http://amirsaalehi.blogfa.com
ارمینه http://ermineh.blogfa.com
آرمانخواهی http://armankhahi.blogfa.com
پرستو مهاجر http://www.mo-azghadi.mihanblog.com
احسان کریم خانی http://masjedeman.blogfa.com
م-ح http://yekfenjanfekr.blogfa.com
شقایق های وحشی http://vahedi129.blogfa.com
علیرضا استرابی http://www.esterabi.blogfa.com
مژده شاه نعمت اللهی http://shahnematollahi.mihanblog.com
جواد نوری زاده http://shamimenaghd.com
مجید زاده http://rajaeyezaman.blogfa.com
حمیدرضا کرمی http://asemanihae-del.blogfa.com
ترکش ولگرد http://tarkeshevelgard.mihanblog.com
صفری http://313mard.com
زهرا قاسمی http://zahrasadra.blogfa.com
محمدرضا زهرایی http://mrzahrai.persianblog.ir
مصطفی http://blue-lily.mihanblog.com
منتظران ظهور http://hojjat-entezar.blogfa.com
حجت کفاشی http://kafashi.blogfa.com/
کانون طراحی گرافیک سیبا http://siba-graphic.blogfa.com
آنتی درویش http://www.sarbazrahbar.blogfa.com
امین صبحی http://www.aminsobhi.blogfa.com
عبدالمجید اصغری http://www.diideban.mihanblog.com
برداشت اولیه http://olomc.blogfa.com
سید علی محمدی http://salamrafigh88.blogfa.com
حس غریب http://hesegharib12.blogfa.com
لیلا سادات باقری http://elysian313.blogfa.com
بی نشان http://mahtab10.blogfa.com
نبض حروف http://balatarazin.blogfa.com
وحید ولوی http://zolahd.mihanblog.com
هیئت آنلاین http://heyatiau.blogfa.com
سید یاسر http://sedyaser.blogfa.com
حسین کریمی http://manyaremehrabanam.blogfa.com
محمد امین الدین شاکر http://www.mohammad-amin.blogfa.com
منتظر پرواز http://aba-saleh-almahdi.blogfa.com
گروه فیلم سازی رهروان شهید آوینی http://www.gfrsha.blogfa.com
روضه نوشت http://rozerezvan313.parsiblog.com
ابوذر منتظرالقائم http://pasdaran.persianblog.ir
پایگاه مردمی قدس http://www.qods.org
من سیب زمینی نیستم http://blagam.blogfa.com
بی نقطه http://bnoghteh.parsiblog.com
حسام الدین جدی http://bivattan.persianblog.ir
رضا http://ghalamereza.blogfa.com
ارتش ضدماسون http://www.armyanti-mason.samenblog.com
آرمین معصومی http://emad-301.blogfa.com
ایستگاه صلواتی شستشوی مغزی http://www.maghzshooy.mihanblog.com
علیرضا بختیاری http://bashahidan.blogfa.com
شیفته http://hekmat61.blogfa.com
کانون سیاسی دانشگاه علوم پزشکی زابل http://siyasi-zbmu.blogfa.com
بی نام http://binam.persianblog.ir
میم جون http://filbertt.blogfa.com
مصطفی کارگر http://mavvaj.persianblog.ir
پروانگی http://parvanegi7.blogfa.com
فاطمه اسماعیلی http://koche-poshti.persianblog.ir
زینب اسدی http://za-asadi.persianblog.ir
بابک اسماعیلی http://zolfesokhan.persianblog.ir
مسعود حسنلو http://peynevesht.ir
صدیقی http://seddighy.blogfa.com
مهدی وفایی فرد http://gerash.blogfa.com
امین http://atrehozur.blogfa.com
علی http://www.salllam.blogfa.com
علیرضا قاسمی تودشکچویی http://www.hamianvelayat.blogfa.com
از نسل سلمان http://afsar-saiber.blogfa.com
سادات http://www.sadathashemi.blogfa.com
حمید http://farnoodsar.persianblog.ir
محمدجواد http://sepehr88.blogfa.com
محسن ناطق http://www.nateg.blogfa.com
این عمار http://aynaammar313n.blogfa.com
سبو http://www.asharerahbaram.blogfa.com
مهدی پوریزدان پرست http://naranjak.blogfa.com
مروی http://polvar.mihanblog.com
پاتک http://polvar.mihanblog.com
دوراندیش http://www.duorandish.blogfa.com
اشک فرشته ها http://tears-angels.blogfa.com
حامد http://ghasas.blogfa.com
کبوتر امام رضا (ع) http://www.aleyasin255.blogfa.com
پرویزیان http://www.bineshan312.blogfa.com
….

این لیست در حال تکمیل است


    لینک امضای نامه
~ ]]>
استفا وزیر اطلاعات و مخالفت رهبری 2011-04-17T22:48:30+01:00 2011-04-17T22:48:30+01:00 tag:http://takay.mihanblog.com/post/128 admin takay مصلحی بدلیل مخالفت رهبر انقلاب با كناره‌گیری‌اش در وزارت اطلاعات ماندنی شد.دیروز با حکم حیدر مصلحی معاونت برنامه وبودجه وزارت اطلاعات برکنار شد وشخص دیگری جای اورا گرفت.«حسین عبداللهی» که با نظرمستقیم اسفندیار رحیم مشایی درسمت معاونت برنامه وبودجه وزیراطلاعات قرارگرقته بود صبح دیروز درمراسمی وبا دستور وزیر فعلی اطلاعات تودیع شد.ظهر یکشنبه رئیس دفتر ریاست محترم جمهور شخصیت مشکوک و مرموز رحیم مشایی در سخنرانی خود گفت دستگاه های مسئول ضعف های اطلاعاتی و ارتباطی خود را در خصوص تحولات منطقه جبران ک

مصلحی بدلیل مخالفت رهبر انقلاب با كناره‌گیری‌اش در وزارت اطلاعات ماندنی شد.


دیروز با حکم حیدر مصلحی معاونت برنامه وبودجه وزارت اطلاعات برکنار شد وشخص دیگری جای اورا گرفت.«حسین عبداللهی» که با نظرمستقیم اسفندیار رحیم مشایی درسمت معاونت برنامه وبودجه وزیراطلاعات قرارگرقته بود صبح دیروز درمراسمی وبا دستور وزیر فعلی اطلاعات تودیع شد.


ظهر یکشنبه رئیس دفتر ریاست محترم جمهور شخصیت مشکوک و مرموز رحیم مشایی در سخنرانی خود گفت دستگاه های مسئول ضعف های اطلاعاتی و ارتباطی خود را در خصوص تحولات منطقه جبران کنند.

شب یکشنبه در سایت دولت نوشته شد که ریاست محترم جمهور با استعفا حیدر مصلحی وزیر اطلاعات موافقت کرد و او را مشاور خود در امور اطلاعاتی منصوب کرد.
اما ماجرا ازچه قرار است.شنیده ها از منابع داخل ایران حاکی از آن است که این استعفای ناگهانی نه تنها به خواست وزیر نبوده بلکه فشاری بوده ازسوی رئیس دفتر محموداحمدی نژاد.

در نهایت حیدر مصلحی به امر حکومتی مقام عظمای ولایت در وزارت اطلاعات ماندنی شد.

دو سوال :
وزیر اطلاعات چوب برکناری چه کسی را خورد؟
و سوال بعد چرا بویی از مشایی در این امر است؟

گویا رفته رفته اسفندیار رحیم مشایی درحال تصاحب همه کرسی های قدرت درایران است.
درروزهای آینده باید منتظر اظهار نظرهای جنجالی جالب توجه ازسوی مشایی ومصلحی بود.
رفته رفته نزاع میان طرفداران این چهره خبرساز ومخالفانش پررنگتر خواهد شد.

حاج منصور ارضی در صبح شهادت حضرت زهرا خطاب به احمدی نژاد در خصوص مشایی:
یك زمانی رئیس جمهور می آمدند در هیئت ها و... ولی دیگر پیدایشان نمی شود؛ چرا كه نمی گذارند بیاید هیئت! و این یك بیماری است.
از این شهر به آن شهر می روند و خدمات عمرانی انجام می دهندكه خیلی خوب است و هر كس هم كه مخالفت كند بغض دینی دارد.
حرف ما این است كه این «مَردك» را از دولت بیندازند بیرون. این یك بیمار است و همه را بیمار می كند. راهی كه این میرود به تهِ جهنم است ولی متأسفانه رییس جمهور هم به حرفش گوش می كند.

حاج سعید حدادیان :
• چرا احمدی نژاد به انتقاد علما و مراجع و شخصیت های اصولگرا در خصوص مشایی توجهی نمی كند .
• خدایا اگر مشایی استعفاء نمی دهد و یا احمدی نژاد او را بركنار نمی كند ، سریعتر او را به بهشت ببر ، البته با توجه به مهم بودن حق الناس جای او ته جهنم است .
• حیف وقت علما و روحانیون و شخصیت های سیاسی است كه وقت بگذارند و جواب او صحبت های او را بدهند و با مشایی باید با طنز انتقاد كرد.

دوستان تمام اسناد و منابع و گزارشات لحظه به لحظه از این اتفاق و متن سخنرانی حاج منصور ارضی و سعید حدادیان در ادامه مطلب به همراه تصاویر موجود است.


منبع:حزب الله313 

]]>
قالب فاطمیه 2011-03-30T16:25:30+01:00 2011-03-30T16:25:30+01:00 tag:http://takay.mihanblog.com/post/82 admin takay   سلام با توجه به نزدیک شدن فاطمیه یک قالبی برای فاطمیه آماده کردم  که امیدوارم خوشتون بیاد به امید گوشه نگاه خانوم حضرت زهرا(س).التماس دعا کد در ادامه مطلب میباشد  

سلام با توجه به نزدیک شدن فاطمیه یک قالبی برای فاطمیه آماده کردم  که امیدوارم خوشتون بیاد به امید گوشه نگاه خانوم حضرت زهرا(س).التماس دعا

کد در ادامه مطلب میباشد

]]>
سلسله همایش های بصیرت 2011-03-05T14:04:05+01:00 2011-03-05T14:04:05+01:00 tag:http://takay.mihanblog.com/post/80 admin takay سلام به کلیه ی دوستان شرمنده که مدتی نبودم ولی خبر خوشی دارم  (البته برای رفقای اهوازی) آن هم شروع سلسله نشست های بصیرت است که اولین همایش 18 اسفند (چهارشنبه)مصادف با سالروز سید جمالدین اسد آبادی است ساعت 30/19 در (تالار شهر) اهواز است  که با موضوع خاورمیانه اسلامی  و با حضور یار شهید نواب صفوی حجت الاسلام شجونی میباشد. از حضور کلیه دوستان خوشحال میشویم(ضمنا همایش برای عموم مردم اعم برادر و خواهر میباشد). سلام به کلیه ی دوستان

شرمنده که مدتی نبودم ولی خبر خوشی دارم  (البته برای رفقای اهوازی)

آن هم شروع سلسله نشست های بصیرت است که اولین همایش 18 اسفند (چهارشنبه)مصادف با سالروز سید جمالدین اسد آبادی است ساعت 30/19 در (تالار شهر) اهواز است  که با موضوع خاورمیانه اسلامی  و با حضور یار شهید نواب صفوی حجت الاسلام شجونی میباشد. از حضور کلیه دوستان خوشحال میشویم(ضمنا همایش برای عموم مردم اعم برادر و خواهر میباشد).

]]>
نمایش+گاه خوزستان + عکس 2011-01-16T07:10:47+01:00 2011-01-16T07:10:47+01:00 tag:http://takay.mihanblog.com/post/79 admin takay نمایش گاه از مجموع کلمات این جمله میتوان به این پی برد که چند گاه ای به نمایش در می آید و پس از مدتی و یا به عبارت دیگر بعد از چند گاه دیگر در استان خوزستان به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان این نمایشگاه دایر شد که ما هم یک غرفه سوا از همه ی غرفه ها داشتیم که موضوع و جایگاه غرفه ما مختص  جنگ نرم و بصیرت و ولایت و همچنین نمایندگی دفتر نشر مقام معظم رهبری بود که سعی داشت این مبانی را در جمع عموم مردم به تثبیت برساند. در ذیل هم گلچینی از تصاویر غرفه گذاشته ام که تصاویر ب نمایش گاه

از مجموع کلمات این جمله میتوان به این پی برد که چند گاه ای به نمایش در می آید

و پس از مدتی و یا به عبارت دیگر بعد از چند گاه دیگر در استان خوزستان به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان این نمایشگاه دایر شد که ما هم یک غرفه سوا از همه ی غرفه ها داشتیم که موضوع و جایگاه غرفه ما مختص  جنگ نرم و بصیرت و ولایت و همچنین نمایندگی دفتر نشر مقام معظم رهبری بود که سعی داشت این مبانی را در جمع عموم مردم به تثبیت برساند.

در ذیل هم گلچینی از تصاویر غرفه گذاشته ام که تصاویر بیشتر در ادامه مطلب است

 

]]>
در رسمی شدن دین اسلام در آلمان سهیم باشیم 2011-01-05T14:43:52+01:00 2011-01-05T14:43:52+01:00 tag:http://takay.mihanblog.com/post/77 admin takay به دلیل عدم توجه مسلمانان به این رفراندم، تا به این لحظه تعداد مخالفان رسمی شدن دین مبین اسلام و آنهایی که به گزینه "خیر" رأی داده اند، بیشتر از موافقان و آنانی است که به گزینه "بله" رأی داده اند. به گزارش شیعه آنلاین، دین مبین اسلام هنوز در کشور آلمان به رسمیت شناخته نشده است. اخیرا یک مؤسسه دینی برای رسمی شدن دین اسلام در آلمان رفراندمی برگزار کرده و از کاربران اینترنتی خواسته که نظر خود را در این مورد بیان کنند. متأسفانه به دلیل عدم توجه مسلمانان به این رفراندم، تا به این لحظه تعداد مخالفان

به دلیل عدم توجه مسلمانان به این رفراندم، تا به این لحظه تعداد مخالفان رسمی شدن دین مبین اسلام و آنهایی که به گزینه "خیر" رأی داده اند، بیشتر از موافقان و آنانی است که به گزینه "بله" رأی داده اند. به گزارش شیعه آنلاین، دین مبین اسلام هنوز در کشور آلمان به رسمیت شناخته نشده است. اخیرا یک مؤسسه دینی برای رسمی شدن دین اسلام در آلمان رفراندمی برگزار کرده و از کاربران اینترنتی خواسته که نظر خود را در این مورد بیان کنند. متأسفانه به دلیل عدم توجه مسلمانان به این رفراندم، تا به این لحظه تعداد مخالفان رسمی شدن دین مبین اسلام و آنهایی که به گزینه "خیر" رأی داده اند، بیشتر از موافقان و آنانی است که به گزینه "بله" رأی داده اند. از همین رو از تمام مسلمانان درخواست می کنیم با وارد شدن به لینک این سایت که در ذیل این خبر قرار دارد، در این رفراندوم شرکت کنند و برای رسمی شدن دین مبین اسلام در آلمان رأی بدهند. گفتنی است گزینه "JA" به معنی "بله" است. پس انتخاب این گزینه، کلید "Zur Auswertung" را فشار دهید تا نظر شما تأیید شود برای شرکت در رفراندم کلیک کنید

 

]]>
الدرس الدرس الدرس 2011-01-01T09:20:55+01:00 2011-01-01T09:20:55+01:00 tag:http://takay.mihanblog.com/post/76 admin takay الدرس الدرس الدرس   با اجازه چند روزی درگیر امتحانات هستم انشالله بعد از امتحانات انشالله دست پر بر میگردم دعامون کنید.یا حق تا حق با حق.   الدرس الدرس الدرس

 

با اجازه چند روزی درگیر امتحانات هستم انشالله بعد از امتحانات انشالله دست

پر بر میگردم دعامون کنید.یا حق تا حق با حق.

 

]]>